Warszawa, ul. Stalowa 44
biuro@pisanie.edu.pl

Pisanie prac magisterskich i licencjackich na zlecenie

Polityka prywatnościCzy trzeba podawać swoje dane osobiste?

Oczywiście, nie trzeba. Nie interesuje nas kim jest zleceniodawca, nie prowadzimy żadnych rejestrów, nie mamy żadnej bazy klientów. Zazwyczaj usługi w naszej braży są świadczone jednorazowo, czasami dwukrotnie (pomoc przy pracy licencjackiej i pracy magisterskiej). Dane klientów nie są nam więc potrzebne ze względów marketingowych, a gdy klient będzie zadowolony z naszych usług, to jeśli będzie jeszcze potrzebować pomocy, to sam się do nas zgłosi. Z drugiej strony rozumiemy, że korzystanie z podobnych usług może być dla kogoś sprawą wstydliwą i nikogo o podanie swoich personaliów nie prosimy.

Czy wraz z tekstem sprzedają Państwo prawa autorskie?

Nasze prace nie mają żadnych praw autorskich, prawa autorskie ma dopiero praca obroniona przez klienta. Wcześniej to jest projekt doradczy i ten, kto za niego płaci jest jego właścicielem.

Czy podpisujemy umowę?

Jeśli klient chce podpisać umowę, to nic nie stoi na przeszkodzie. Wtedy, oczywiście, musi podać swoje dane, ale robi to z własnej woli. My nikogo do podpisywania umowy nie zmuszamy. To, na co umówimy się ustnie, czy w korespondencji mailowej też jest dla nas tak samo zobowiązujące, jak podpisana umowa.