Warszawa, ul. Stalowa 44
biuro@pisanie.edu.pl

Pisanie prac magisterskich i licencjackich na zlecenie

Jak wygląda współpraca z nami, z naszym serwisem

FORMY ROZLICZEŃ
Formy współpracy z klientami są ustalane dość indywidualnie. Najczęściej wygląda to tak: najpierw układamy plan i przesyłamy do akceptacji, później zaczynamy pisać pierwszy rozdział, drugi... Pracę piszemy i przekazujemy rozdziałami. Mamy trzy formy odbioru pracy i rozliczeń:
- klient odbiera rozdział osobiście w dni powszednie w godzinach 9.30-15.30 w naszym biurze - wtedy ratę uiszcza przy odbiorze (rat jest tyle, ile jest rozdziałów),
- klient odbiera rozdział za pomocą maila - wtedy wpłaca na nasze konto połowę raty wcześniej jako zaliczkę, druga połowę zaraz po otrzymaniu rozdziału,
- wysyłamy rozdział za pobraniem pocztą tradycyjną.

FORMY ODBIORU PRACY
Pracę (poszczególne rozdziały) można odebrać osobiście w naszym biurze, można ją otrzymać mailem, albo nagraną na CD i wydrukowaną przesyłką Poczty Polskiej.

ILE CZASU POTRZEBUJEMY NA NAPISANIE PRACY
Termin ukończenia pisania jest uzależniony głównie od rodzaju i objętości pracy oraz okresu, w którym zostało złożone zlecenie. Na napisanie pracy magisterskiej średnio potrzeba trzech, czterech tygodni, na napisanie pracy licencjackiej dwóch, trzech. Gdy klient złoży zlecenie z odpowiednim wyprzedzeniem, to może mieć pewność, że w tym czasie będzie miał gotową pracę. Przez większość roku można zlecenie złożyć (i rozpocząć pisanie) z dnia na dzień, jeśli jednak klient przyjdzie do nas w kwietniu, czy maju, gdy jest tak zwany gorący okres i mnóstwo zleceń, to powinien się liczyć z tym, że zanim zaczniemy pisać jego pracę będzie musiał poczekać dwa, trzy tygodnie w kolejce.

CENNIK
Na naszej stronie nie ma cennika, a zapewne jest on jedną z rzeczy, którą większość z Państwa interesuje najbardziej. Niestety, nie możemy podać cennika, gdyż, po pierwsze (brzmi jak banał), cena zależy od indywidualnych cech pracy, typu pracy, ilości stron, tematyki pracy, a po drugie, cena za taką samą pracę może być różna w różnych okresach, np. w lipcu, gdy jest mniej zleceń będzie niższa niż w kwietniu, gdy tych zleceń jest bardzo dużo i trzeba pracować w nadgodzinach, czy w soboty (Państwo występują w roli pracodawcy, a pracodawca za nadgodziny, za pracę w weekendy zawsze więcej płaci) - stąd umieszczenie cennika, który nie odpowiadałby aktualnym cenom prowadziłoby tylko do niepotrzebnych nieporozumień. O cenę wystarczy spytać w pierwszym mailu, czy przy pierwszej rozmowie.

POPRAWKI WPROWADZAMY BEZ DODATKOWYCH OPŁAT
Zawsze wprowadzamy poprawki do napisanych przez nas prac, jeśli są potrzebne. Nie odcinamy się po tygodniu, czy dwóch od swojej pracy, jak robi to duża część innych serwisów (dla zainteresowanych możemy sporządzić taką listę), ale do końca odpowiadamy za swoją pracę, nie wypieramy się jej, nie odcinamy od niej. Bezpłatne poprawki można zgłosić w ciągu trzech miesięcy (co według nas całkowicie powinno wystarczyć), ale i po tym okresie nikt nie zostaje bez naszej pomocy, tyle tylko, że wtedy trzeba się liczyć z jakąś drobną opłatą. Inne serwisy boją się tej odpowiedzialności - tak, że okres poprawy (jeśli taki w ogóle przewidują) skracają maksymalnie (np. do dwóch tygodni) - tak, żeby i tak nikt nie zdążył z tych "zagwarantowanych" poprawek skorzystać.

ANTYPLAGIAT
Nie za bardzo widzimy potrzebę sprawdzania programem antyplagiatowym własnych prac. Sami je piszemy w naszej siedzibie na miejscu. Nie ma możliwości, aby to był plagiat. W przypadku innych serwisów, gdzie prace piszą współpracownicy, których właściciel serwisu nawet na oczy nigdy nie widział, to jest taka potrzeba. U nas nie ma takiej potrzeby, ale, oczywiście klient może sobie sprawdzić pracę na stronie plagiat.pl - jakby wyszło podobieństwo więcej niż 15 %, to mu pracę bez dodatkowych kosztów poprawimy.

PRZEKAZYWANIE PRACY ROZDZIAŁAMI. CZY MOŻNA OD RAZU ODEBRAĆ CAŁĄ PRACĘ?
Przekazywanie, pisanie pracy rozdziałami jest obowiązkowe. Co by było, gdyby się klientowi nie podobała praca? Pewnie nie chciałby zapłacić, albo domagał się zwrotu pieniędzy. My byśmy się na to nie zgodzili, bo pracownik nad pracą spędził dwa, trzy tygodnie i dostanie (dostał) za nie wynagrodzenie wynikające z jego umowy o pracę. I byłaby to sytuacja dość trudna do rozwiązania, bo ani pracownikowi, ani nam ta praca do niczego potrzebna nie jest. Potrzebna jest ona jedynie klientowi a dla nas jest bezwartościowa. W sytuacji gdy piszemy pierwszy rozdział i trafia on do klienta przed tym, jak zaczniemy pisać resztę pracy, to sytuacja jest inna. Klient może zgłosić swoje uwagi, zastrzaeżenia, zalecenia, które można na bieżąco wprowadzić i resztę pracy napisać już bardziej pod klienta. To odnośnie odbierania pracy rozdziałami.

MOŻNA ZAPŁACIĆ DOPIERO PO OBEJRZENIU PRACY
Można obejrzeć pracę przed zapłatą - pod warunkiem, że klient nie jest anonimowy. Nie zaczniemy pisać pracy dla kogoś, co do którego intencji nie mamy pewności. Może robi to przez złośliwość, albo może konkurencja działa w nieczysty sposób, żeby zapełnić nam terminarz i żebyśmy nie przyjmowali nowych zleceń. Albo ktoś kto się jeszcze waha - acha, złożę zlecenie, to nic nie kosztuje, a później się najwyżej rozmyślę. To nie jest tak - każda godzina naszej pracy kosztuje konkretne pieniądze, nikt za darmo nie pracuje. Pracownicy pracują na etatach, mają na utrzymaniu rodziny, dzieci w przedszkolach, albo szkołach. Co by się nie działo wypłata dla nich musi być. Jesteśmy poważnym serwisem i wymagamy też pewnej powagi od klientów. Oczywiście, nie trzeba podawać swoich danych, można być anonimowym, tylko wtedy trzeba sie liczyć z koniecznością wpłacenia zaliczki.

KLIENT NASZ PAN
Jak w każdej branży wśród tysięcy klientów zawsze zdarzy się jakiś niezadowolony. Zawsze jednak staramy się rozwiązać wszystkie sprawy polubownie - i żeby klient był zadowolony (przy okazji polecał nas dalej) i żebyśmy my nie "dopłacili" do zlecenia - bo, jak w każdej normalnej firmie, nasz pracownik otrzymuje comiesięczną pensję, więc każdy dzień jego pracy można przeliczyć na konkretne pieniądze.