Warszawa, ul. Stalowa 44
biuro@pisanie.edu.pl

Pisanie prac magisterskich i licencjackich na zlecenie. Pisanie glos.

O naszym
serwisie

zapraszamy
Nie jesteśmy anonimowi, można do nas przyjść, nas poznać, zobaczyć naszą pracę, zapraszamy!

To, że można poznać osobę piszącą pracę jest bardzo ważne chociażby z tego powodu - że osoba, do której można przyjść, którą można odwiedzić osobiście, na pewno przyłoży się do pracy, nie pozwoli sobie na żadne błędy, byleby było szybciej, nie pozwoli sobie na żadną bylejakość, a tym bardziej na plagiat.

nasza praca

Nasza praca

Naprawdę nie chodzi nam tylko o pieniądze. Z jednej strony jest to jedyna możliwość, aby oddawać się swojej pasji "pisaniu" nie umierając przy tym z głodu, a z drugiej strony patrząc na stan naszego szkolnictwa wyższego, na jego patologie, to chęć pomocy, robienia czegoś, chęć bycia przydatnym.

nasza misja

Nasza misja

To jest jakby reakcja obronna społeczeństwa - patologie w szkolnictwie powodują reakcję obronną organizmu społeczeństwa i jednym z jego odruchów obronnych są właśnie nasze usługi. Podobnie jak czarny rynek. Przecież gdyby system był zdrowy, to szukających u nas pomocy byłoby niewielu, a idą w dziesiątki tysięcy. Gdyby promotor był faktycznie promotorem - proszę zastanowić się przez chwilę, co to słowo faktycznie znaczy - a nie tylko jakimś korektorem, czy kierownikiem, to nasza pomoc byłaby niepotrzebna. Szerzej na blogu o patologii polskiego szkolnictwa (prace.waw.pl).

nasza filozofia

Nasza filozofia

Wolimy mieć mniej klientów i wszystkich obsłużyć solidnie, niż więcej i obsłużyć ich byle jak - oczywiście, więcej czasu poświęconego na jednego klienta niesie za sobą wyższą cenę, bo właśnie za nasz czas klienci płacą, za nic innego. Ale nasze ceny są all inclusive - gdyby podliczyć wszystkie późniejsze dodatkowe koszty w innych serwisach, to nasza cena będzie niższa.