Warszawa, ul. Stalowa 44
biuro@pisanie.edu.pl

Pisanie prac magisterskich i licencjackich na zlecenie

Kilka maili z wielu, które otrzymaliśmy


Szanowny Panie Marku!

Z olbrzymią przyjemnością chciałam Państwu podziękować za piękną pracę i poinformować, że od wczoraj jestem bardzo szczęsliwa ponieważ obroniłam się !!! Zjadłam sporo nerwów ale udało się!! Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i jeżeli wyrazi Pan zgodę i chęć pomocy to zapewne uśmiechnę się do Państwa za 2 lata lub nawet wcześniej ponieważ jak dobrze kojarzę z pracami semestralnymi można również się do Pana uśmiechać. Praca oceniona na 5-kę a ja zdałam na 4-kę. Jestem naprawdę bardzo szczęśliwa. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję!!!
z poważaniem
szczęśliwa licencjatka

Dzień Dobry! Tu Agnieszka.

Praca na 4,5 a obronę zaliczyłam na 4,0. Bardzo dziękuję za pomoc. Praca się podobała bo było dużo przypisów. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Agnieszka.

Otrzymała Państwa maila od koleżanki, która była bardzo zadowolona z Państwa usług.

Ja również mam podobny problem, jak ona. Promotor się zupełnie nami nie interesuje. Dał nam temat i dalej radź sonie człowieku sam. Nie wiem, jak powinien wygłądać plan pracy, z jakiej literatury skorzystać. Nic nie wiem. Czy również mnie mogliby Państwo pomóc. Koleżanka nie mogła się Państwa nachwalić!

Podziękowania

Chciałam Państwu a szczególnie Panu podziękować za ciekawą współpracę. Magisterka zaliczona na dobrą ocenę. Było mi niezmiernie miło, tym bardziej, że drobne problemy potrafiliśmy wspólnie rozwiązać uczciwie. Być może jeszcze kiedyś skorzystam z Państwa pomocy.
Pozdrawiam serdecznie :):):)