Warszawa, ul. Stalowa 44
biuro@pisanie.edu.pl

Pisanie prac magisterskich i licencjackich na zlecenie

Gotowe prace

Gotowe prace to jakby uboczny efekt naszej pracy. Zajmujemy się pisaniem prac na indywidualne zlecenia, na indywidualnie zlecone tematy, ale czasami zdarzy się, że z jakiegoś powodu klient nie odbierze pracy, rozdziału i nie mamy co z nim zrobić. Nasz pracownik poświęcił na pisanie jakiś czas, dostał za to wynagrodzenie, a firma nie dostała pieniędzy od klienta. W takiej sytuacji staramy się sprzedać tę nieodebrana pracę. Nie mamy jakiejś bazy tych pracy, nie jest ich tak dużo, ale jeśli ktoś ma pisać na jakiś dość sztampowy temat i chciałby taniej (niż zlecenie napisania nowej pracy) kupić już coś gotowego, to warto zapytać, czy takiego tematu, takiego rozdziału nie ma wśród naszych nieodebranych prac.

Prace te są pełnowartościowe, tzn. unikalne, nigdzie nie publikowane, nikomu wcześniej nie udostępniane. Jedyną ich ewentualną wadą może być to, że jeśli dana praca zamówiona została dajmy na to - dwa lata wcześniej - to literatura wykorzystana przy jej pisaniu nie będzie nowsza, niż sprzed dwóch lat.

Aktualizacja z 2022 roku

W związku coraz częstszymi pytaniami o gotowe prace informujemy, że aktualnie nie mamy do sprzedania żadnej całej pracy. Może być dostępny jakiś pojedynczy rozdział - ale nie cała praca. Po prostu nie ryzykujemy już pisania całej pracy bez zapłaty. Możemy napisać bez zapłaty 10 stron, czasami może właśnie rozdział, ale jak ktoś tego rozdziału nie odbierze, nie zapłaci za niego, to dalej już pracy nie piszemy. Proszę więc o całe gotowe prace nie pytać, bo takich nie mamy.
gotowe prace