Warszawa, ul. Stalowa 44
biuro@pisanie.edu.pl

Pisanie prac magisterskich i licencjackich na zlecenie

Nasze Prace

Prezentowane poniżej prace, to w żadnym wypadku nie są prace, za które jakiś klient zapłacił.
Te - opłacone, rozliczone - należą tylko do klienta i w żadnym wypadku ich nie prezentujemy. Prezentowane tutaj prace zostały napisane wyłącznie na potrzeby niniejszej strony internetowej. Przy każdej pracy podajemy rok powstania, gdyż "świeżość", aktualność literatury w przypadku prac dyplomowych jest bardzo ważna.
Temat Specjalizacja Rok Bibliografia
Zarządzanie zasobami ludzkimi w gminie jako podstawowej jednostce samorządu terytorialnego na przykładzie gminy X Zarządzanie zasobami ludzkimi 2011 ZZLAktualizowane
w roku 2011
Analiza finansowa przedsiębiorstwa na przykładzie firmy... Rachunkowość 2012 RachunkowośćAktualizowane
w roku 2012
Elektroniczne usługi publiczne w prawie Unii Europejskiej i Polski Prawo i Administracja 2013 AdministracjaAktualizowane
w roku 2013

Oferta
specjalna

zapraszamy


Czasami zdarza się, że jakiś klient zamówi pracę i jej nie odbierze. Był na przykład umówiony w naszym biurze na osobisty odbiór pracy i nie pojawił się. Wtedy nie pozostaje nam nic innego, jak znaleźć na taką pracę innego klienta. Sprzedać ją, aby zwróciła się nam choć część poniesionych kosztów.

Dla oszczędnych gotowe prace

gotowe prace

PRACE NIESPRZEDANE - prace, które klienci zamówili, a nie zapłacili za nie, nie pojawili sie po ich odbiór, czy nie wpłacili umówionej należności. Pytajcie o tematy jakie są dostępne.
Rysunek powyżej - nie ściągaj, nie kopiuj od innych, wybierz unikalną pracę.

czytaj więcej